Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında 8 Haziran’da Zorlu PSM Ana Tiyatro’da müzikseverlerle buluşacak Travis, 1999 yılında yayınladıkları ikinci stüdyo albümleri “The Man Who”yu tekrar çalacak ve unutulmayan şarkıları “Sing”, “Why Does It Always Rain On Me?”, “Closer” , “Side” gibi hitlerini muhteşem sahne performansı eşliğinde seslendirecek. Garanti Bankası kredi kartı sahipleri biletleri %20 indirimli alabiliyor.

1990 yılında Glasgow’da kurulan grup, vokalde Fran Healy, bas gitarda Dougie Payne, gitarda Andy Dunlop ve davulda Neil Primrose ile konserlerine devam ediyor. İsmini Wim Wenders’ın kült filmi “Paris, Texas” filmindeki ana karakter Travis Henderson’dan alan grup Britpop’un en önemli ve etkili oluşumlarından biri olarak kabul ediliyor. Grubun, 2004 yılında en ünlü hit parçalarını bir araya getirerek yayınladığı “Singles” 19 hafta listelerin birinci sırasında yer aldı.

23 Mart’ta satışa çıkacak konser biletlerini Garanti Bankası kredi kartlarıyla satın alanlar %20 indirim fırsatından yararlanabiliyor. Satın aldığı bileti akıllı telefonlara indirilebilen KonserV aplikasyonuna okutanlar, puanlar kazanarak, biriktirilen puanları yeni biletlere ve birçok farklı ödüle çevirebiliyor.