30. Tokyo Uluslararası Film Festivali’nin Asian Future bölümünde iki ödül için yarışacak Taksim Hold’em filminin başrollerinde Kenan Ece, Damla Sönmez, Nezih Cihan Aksoy, Emre Yetim, Tansu Taşanlar, Berk Hakman yer alıyor. Taksim Hold’em, 25 Ekim-3 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenen festivalde aynı zamanda dünya prömiyerini gerçekleştirecek.

Asya’nın en önemli film festivallerinden olarak kabul edilen Tokyo Film Festivali, bu yıl 30. yılını kutluyor. San Sebastian Film Festivali’nin direktörü Jose Luis Rebordinos, Jung-Wan Oh ve Isao Yukisada’nın jüri olarak yer aldığı Asian Future bölümünde 8 ülkeden 10 film yarışıyor. Türkiye ve İngiltere’de birçok kısa film, reklam ve müzik videosu çeken yönetmen Michael Önder’in yazıp yönettiği ilk uzun metrajlı filmi Taksim Hold’em kutuplaşmalara dışarıdan bir bakış sunmayı başarıyor.

30. Tokyo Uluslararası Film Festivali’nin Asian Future bölümünde yarışan 10 film arasında yer alan Taksim Hold’em 27 Ekim Cuma günü dünya prömiyerini gerçekleştirecek. Festivale yönetmen Michael Önder, başrol oyuncusu Kenan Ece ve yapımcılar katılacak.