YALIN, VEGA, SENA ŞENER VE DAHA FAZLASI…

25 Ekim Çarşamba akşamı; müzik sektörünün önde gelen isimlerinden gazeteci Tolga Akyıldız, 15’inci kez ge​rçekleştireceği “%100 Açık Sahne” etkinliğinde ünlü isimleri ağırlamaya hazırlanıyor.

%100 Açık Sahne’de bu kez birçok hit parçasıyla kalplerde taht kurmuş YALIN; uzun bir aradan sonra çıkardığı albümü ‘Delinin Yıldızı’ ile satış rekorları kıran VEGA; yeni dalganın en çok ses getiren isimlerinden SENA ŞENER, DENİZ SİPAHİ, ALİ SEVAL, ANSIZIN B’İ İNFİLAK ve BARLAS TAN ÖZEMEK gibi değerli müzisyenler sahne alacak.

Müdavimlerinin ‘Bir gecelik festival’ olarak nitelendirdiği %100 Açık Sahne’yi yeni, yetenekli isimlere ve geceye katılımlarıyla onlara görünürlük sağlayan ünlü grup ve müzisyenlere açan Tolga Akyıldız yine unutulmaz bir müzik buluşmasına ev sahipliği yapacak.

Bugüne kadar sahnesinde 150’ye aşkın müzisyeni ağırlayan ve müzik sektörüne yeni isimler kazandırmayı misyon edinmiş %100 Açık Sahne​’ye özel performanslarını izlemek için 25 Ekim Çarşamba akşamı GARAJ’da olmaya hazırlanın.