ArtAnkara’ya Platform A ve Armoni Sanat Galerisi misafir oluyor!

 

TÜRKİYE ile bölge ve çevre ülkelerin sanat piyasalarına ivme kazandırmayı da amaçlayan ARTANKARA, ATO Congresium’da dördüncü kez sanatseverlerle buluşacak. 15-18 Mart 2018’de Congresium Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan ArtAnkara Çağdaş Sanat Fuarı tüm sanatseverlere kapılarını açıyor. Fuarda, Armoni Sanat Galerisi ve Platform A da yer alacak.

 

Platform A standında Hakan Esmer, Raşit Altun ve Mustafa Sönmez, Serdar Leblebici, Özgür Eryılmaz, Nevres Akın, Pelin Özgöçen, Ekrem Şerif Egeli ve Mehmet Yıldırım gibi sanatçıların eserleri yer alırken Armoni Sanat Galerisi standında Yalçın Gökçebağ, Malik Bulut, Mustafa Albayrak , Orhan Taylan’ın eserleri sergilenecek. Fuardan sonra eserler , 20 Mart -8 Nisan arasında Armoni Sanat Galerisinde ve Platform A’da sergilenmeye devam edecek.

 

Platform A ve Armoni Sanat Galerisi Hakkında

Aynur Pehlivanlı ve Zerrin Özdemir 1988 yılında Armoni Sanat Galerisi’ni kurduklarında, amaçları ünlü sanatçıları ve genç yetenekleri daha geniş kitlelerle bir araya getirmekti. Yıllardır sanatın pek çok formunu sanatseverlerle buluşturan Armoni Sanat Galerisi, 25. yılında bu vizyonunu yepyeni bir platforma taşıdı. İkinci nesil Armoni, Elif Pehlivanlı ve Selim Özdemir yönetiminde ki Platform A, Taurus Alışveriş Merkezi’nde 25 Ocak 2014 tarihinde kapılarını açtı.