Bağımsız ve alternatif kitaplarıyla tanınan bir yayınevinin sahibi Kaan ve Kadıköy’de bar işleten, sağlam bir efemera ve plak koleksiyoneri olan Mete, 90’lı yıllarda sanki karşılıklı rahat bir sohbet ediyorlarmış ve kimselerin de bunu dinlediğinden haberi yokmuş gibi bir radyo programı sunuyorlardı.

Radyocu ve yayıncı Kaan ile Mete’nin renkli hayatlarını yansıtan, izleyen birçok insanı etkisi altına alan film Kaybedenler Kulübü’nün ikinci film haberi bizleri oldukça sevindirmişti. Şimdi ise bizlerle buluştuğunda serinin devamını oluşturacak olan film Kaybedenler Kulübü Yolda’nın vizyon tarihi açıklandı.

Başrollerinde Nejat İşler ve Yiğit Özşener’i buluşturan ‘Kaybedenler Kulübü’ filmi 2011’de gösterime giren ve toplam 25 hafta gösterimde kaldığı salonlarda 485 bin 580 gişe ve 4 milyon 558 bin TL hasılat elden filmin devam filmi Kaybedenler Kulübü Yolda, geliyor. Çekimleri ekim ayının ilk haftası başlayacak olan filmin vizyon tarihi 16 Mart 2018 olarak açıklandı.

Kaybedenler Kulübü Yolda’nın vizyon tarihi 16 Mart 2018

‘Kaybedenler Kulübü Yolda’ adıyla çekilecek filmi Mehmet Ada Öztekin yöneteceği bilinmektedir. Bodrum Masalı dizisinde geçen sezon beraber çalışan Nejat İşler ile yönetmen Mehmet Ada Öztekin yakın zamanda “Martıların Efendisi” filminde birlikte çalışmıştı. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği yapımda Kaan ve Mete rolünde tekrar Nejat İşler ile Yiğit Özşener’i izleyeceğiz.