Ünlü oyuncu, senarist ve yazar Gülse Birsel yeni projelerini açıkladı. İki proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Birsel, verdiği röportajda yeni filminin kadrosunu tek tek sıraladı.

Bu filmin hazırlanmasında kendisinin ortaya çıkardığı işten yapımcının, yönetmenin, oyuncuların beğenisini kazanmış olmasının onu çok etkilediğini söyleyen Birsel, film hakkında küçük ipuçları da verdi: Çekimlerinin bir kısmının İstanbul, bir kısmının da Adana’da gerçekleşeceği, tatlı bir aile ve evlenme komedisi olduğunu söyledi.

Birsel, kahkahası bol olacağını söylediği filminde kendisinin de rol alacağını belirtti. Çekimlerine yaz sonunda başlanacak olan film kışın seyircisi ile buluşacak. Filmin yönetmenin”Ozan Açıktan”, yapımcısı ise “BKM” olacağını da ekledi.

Kadrodaki isimler Engin Günaydın, Fatih Artman, Demet Evgar, Derya Karataş, Devrim Yakut, Şevket Çoruh, Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu, Gürse Birsel ve Erdal Özyağcılar olarak belirlendi.

Gürse Birsel, “Kışın bir de sitcom olacak. Onun hazırlıkları da başladı”dedi. Sitcom ise ocak ayında ekranlarda. Yepyeni bir hikâye. Yönetmen Hakan Algül, yapımcı yine BKM” ifadelerini kullandı. Dizi de yer alacak oyunculardan bazıları:Çağlar Çorumlu, Sarp Apak…