Avrupa’nın dikkat çeken yönetmenlerinden Mia Hansen – Love’a Berlin Film Festivali’nde En İyi Yönetmen ödülünü getiren beşinci filmi GELECEK GÜNLER – THİNGS TO COME 28 Nisan’da Başka Sinema kapsamında izlenebilecek.

Başrolünü Isabelle Huppert’in canlandırdığı Nathalie’nin hayatını yeniden kurmasını anlatan film güçlü bir kadın portresi sunuyor.

Nathalie evli ve çocuklu, ayakları yere basan bir felsefe öğretmenidir. İlgi bekleyen yaşlı annesi, çok sevdiği işi ve yolunda giden evliliği arasındaki hayatı, 25 yıllık kocası onu terk ettiğinde değişmeye başlar. Nathalie, kurmak için yıllarını verdiği hayatı bir anda kaybetmiştir. Farklı bir şekilde özgürlükle karşı karşıya kalan Nathalie hayatını yeniden keşfedecektir.

Isabelle Huppert’ın etkileyici performansıyla sene boyunca pek çok ödüle layık görüldüğü film, Rotten Tomatoes tarafından 2016’nın Yabancı Dilde En İyi Filmi seçildi ve Time, Rolling Stone, New York Times, Screen, Variety, Los Angeles Times gibi pek çok kaynak tarafından 5 yıldızla taçlandırıldı.

http://https://www.youtube.com/watch?v=7PMKhM2YVsU