Dünya çapında üne sahip olan Türk mutfağı zenginliği ve lezzetiyle bilinmektedir. Her daim ilgi gören ve bu ilgiyi hak eden değerlerimizi nesillerdir korumakta ve yaymakta olan Gastro Entertainment İstanbul; tanıtımı için ülke içinde düzenlenen, ülke dışında da katılım sağladığı etkinliklerden birini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

16 – 17 Eylül tarihlerinde Türkiye’den ve yurt dışından markaları, dünyaca ünlü şefleri ve uluslararası gurme medyasını bir araya getirmeye hazırlanan Gastro Entertainment Istanbul başlıyor. Bu etkinliğeyse Volkswagen Arena ev sahipliği yapacak.

Düzenlenen etkinlikte Türk kültürünü ve mutfağının değerlerini dünya standartları kalitesinde sunarak Anadolu lezzetlerini tanıtmaktır. Gastro Entertainment Istanbul’da katılımcılar Volkswagen Arena’nın dinamik ve yenilikçi atmosferinde iki gün boyunca mutfak sanatının en özel eserlerini tatma fırsatı bulacak. Düzenlenen etkinlik Volkswagen Arena’da ünlü sanatçıların canlı performansları ve konukların yapacakları konuşmalar ile zenginleşecek.

Gastro Entertainment Istanbul, 16 Eylül’de tüm meraklılarına kapılarını açacak.