Garaj, Balıkesir’in kültür sanat hayatına da yeni bir soluk getirecek…

Birçok yerli ve yabancı sanatçıyı İstanbullu müzikseverlerle buluşturan Garaj; 10. yılında ilk şubesinin kapılarını 28 Ekim’de BALIKESİR’de açmaya hazırlanıyor.

Garaj’ı izlemeye devam edin!

HALİL SEZAİ İLE BAYRAM TADINDA BİR AÇILIŞ

Garaj Balıkesir, açılışını Türkiye’nin en sevilen isimlerinden biriyle; yorumcu, besteci ve oyuncu kimliğiyle adından sıkça söz ettiren Halil Sezai ile 28 Ekim’de yapacak. Seni Beklerken, Ey Aşk ve Ervah-ı Ezel gibi çok satan albümleri ve klipleri sayesinde dinleyicileriyle derin bir bağ kuran sanatçı, 28 Ekim’de Garaj sahnesinde Balıkesirli müzikseverlerle buluşacak.

ROMANTİZMİN ‘YALIN’ HALİ

Şarkılarıyla belki de aşkın en naif, en temiz halini anlatan; albümleriyle müzik listelerine damga vuran, Türk popunun sevilen ismi Yalın; 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda Garaj sahnesinde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Bayıla Bayıla albümüyle müzik listelerini altüst eden aşk şarkılarının efsane ismi Yalın’ın; sürprizlerle dolu sahne şovu merakla bekleniyor.

Avlu Balıkesir içerisinde bulunan ve toplam 7.500 m² alan üzerine kurulu olup kültür ve sanatın tüm alanlarında ev sahipliği yapmak üzere tasarlanan Garaj Balıkesir; 843 kişi kapasiteli Kuzey Salonu, 752 kişi kapasiteli Güney Salonu ve 1.500 m² alanda 3000 kişi kapasiteli Fuar ve Sergi Alanı ile konserden tiyatroya, danstan sergiye, söyleşiden film gösterimlerine kadar farklı etkinliklerle Balıkesir’in yeni buluşma noktası olmak için hazır.

Açılışa özel olarak ve ‘Bu konserleri herkes izlemeli’ sloganıyla; 1 alana 1 bilet bedava kampanyası ise tüm konserler için Biletix.com ve Garaj gişesinde devam ediyor.