İstanbul Kültür Sanat Vakfı (İKSV) tarafından Koç Holding Enerji Grubu Şirketleri Aygaz, Opet ve Tüpraş sponsorluğunda düzenlenen 22. İstanbul Tiyatro Festivali, Kasım ayında tiyatroseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. 22. İstanbul Tiyatro Festivali’nin ilk sürprizi, 1959 yılından bu yana ortaya koydukları her bir koreografiyle güncel dansta çığır açan “Nederlands Dans Theater I” oldu.

Topluluk, Hollanda Konsolosluğu değerli iş birliği ve Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nin En Yüksek Katkıda Bulunan Mekân Sponsorluğunda, 28 ve 29 Kasım’da Zorlu Performans Sanatları Merkezi Ana Tiyatro’da İstanbul seyircisiyle buluşacak.

2017’den itibaren her yıl kasım ayında düzenlenmeye başlanan İstanbul Tiyatro Festivali ilk defa seyirci karşısına çıkacak merakla beklenen yerli yapımlar ve dünya sahnelerinde büyük ses getiren uluslararası oyun ve dans gösterileriyle iki haftalık tiyatro maratonuna sahne olacak. 22. İstanbul Tiyatro Festivali ile ilgili güncel bilgilere ve haberlere ulaşmak için İstanbul Tiyatro Festivali sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz.

İstanbul Tiyatro Festivali’ni sosyal medyada takip etmek için:

facebook.com/istanbultiyatrofestivali

twitter.com/tiyatrofest

instagram.com/istanbultiyatrofestivali

#isttiyatrofest