Bu yıl 14.sü düzenlenecek olan Bodrum Müzik Festivali , 4-8 Ağustos tarihleri arasında Bodrum’un eşsiz güzelliğinde müzikseverlere kapılarını açıyor!

Bodrum Müzik Festivali açılışı 4 Ağustos’ta Şef Rengim Gökmen yönetimindeki Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası eşliğinde Lauren Fagan ve Murat Karahan’nın sahne alacağı opera gala konseriyle başlayacak.

Birçok sanatçının ilk defa bir arada sahne alacağı festivalde dinleyicilerin Türkiye’nin genç yeteneklerini keşfedeceği performanslarla dinleyicilere keyifli bir deneyim yaşatacak. Ayrıca festival boyunca Doğuş Grubu’nun; 900’ü aşkın üniversite öğrencisinin çalışmalarına alan yaratan sosyal sorumluluk projesi “Sanata Bi Yer” platformuna ait işlerden bir seçki festival kapsamında D-Marin Turgutreis Marina’da sergilenecek.

Doğuş Grubu kurucu destekçiliğinin dışında, DenizBank’ın desteği, Turkcell’in ana sahne sponsorluğu, Audi ve D-Marin katkılarıyla düzenlenen 14. Bodrum Müzik Festivali’nin Sanat Yönetmenliğini Tuğçe Tez yapacak.

Gün doğumundan gecenin ilerleyen saatlerine kadar keyfini süreceğiniz Bodrum Müzik Festivali 4 Ağustos 21:00’de D-Marin Turgutreis’de başlayıp 8 Ağustos’a kadar devam edecek. Etkinlik programına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

http://www.bodrummuzikfestivali.com/uploads/bmf%20prog-tr.pdf