Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan ve birçok başarılı isme yer veren festival, bu yıl 10-13 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Bu sene üçüncüsü düzenlenecek Bursa Nilüfer Müzik Festivali, 10-13 Ağustos’ta Balat Atatürk Ormanı’nda yapılacak. Festivalin şu ana kadar açıklanan programında Hey Douglas, Jakuzi, Gaye Su Akyol, Kaan Düzarat, Adamlar, Bohemian Betyars, Büyük Ev Ablukada, Gallowstreet, İnsanlar, In Hoodies, Flört, Gevende, Son Feci Bisiklet, Memoria de Peixe, Mr. Zarko ve Yüzyüzeyken Konuşuruz bulunuyor. Sahneye çıkacak isimlerin tamamı önümüzdeki haftalarda duyurulacak.
Festivalde canlı performansların yanı sıra yoga, pilates ve zumba seansları gibi farklı aktiviteler de mevcut. Alanda, tasarım ürünlerinin olduğu bir pazar kurulacak. Erken dönem biletleri satışa çıkan festival hakkında detaylı bilgiyi nilufermuzikfestivali.com adresinden edinilebilir. Nilüfer Müzik Festivali’nde geçen sene Oscar and the Wolf, Mashrou Leila, Athena ve Duman’ın başını çektiği isimler sahne almıştı.